Fundusze Europejskie

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa: 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie: 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, poddziałanie: 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

Tytuł projektu: Rozwój eksportu przedsiębiorstwa GLOBPLAST SP. Z O.O. – wypromowanie profili budowlanych na rynkach międzynarodowych

Cel projektu: promowanie produktów branży budowlanej, które mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych; wzrost konkurencyjności firmy oraz zwiększenie poziomu internacjonalizacji działalności gospodarczej.
Planowane efekty projektu:

  • podpisanie kontraktów handlowych zagranicznych,
  • wzrost przychodów ze sprzedaży produktów na eksport,
  • wzrost przychodów ze sprzedaży produktów będących przedmiotem projektu.

Wartość projektu ogółem: 630 500.00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 378 300.00 PLN
Beneficjent: GLOBPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

GLOBPLAST Sp. z o.o.
ul. Braci Kobylańskich 41
26-340 Drzewica

NIP: 768 182 67 26

„IRIS GLASS” Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Braci Kobylańskich 41
26-340 Drzewica

NIP: 745 184 63 69

Biuro, magazyn główny

Dąbrówka 8, 26-340 Drzewica
Dział sprzedaży krajowej

Marcin Maicki biuro@globplast.pltel. +48 571 326 640
Adam Reguła adam@globplast.pltel. +48 697 888 140
Mariusz Wierzbickimariusz@globplast.pltel. +48 789 076 276

Export

Karolina Ramus export@globplast.pltel. +48 798 818 087

Zarząd

Krzysztof Jurekkrzysztof@globplast.pltel. +48 697 777 957
Marek Kowalczykmarek@globplast.pltel. +48 606 807 055
Projekt i wykonanie

Projektowanie grafiki