Akcesoria

Grupa: Stal
Zastosowanie: Sucha zabudowa
Typ Cena
[PLN/szt]
Opakowanie
[szt]
Paleta
[szt]
ES 60/75 0,8mm   100 37200
ES 60/75 1,0mm   100 37200
ES 60/125 0,6 mm   100 25200
ES 60/125 0,7 mm   100 25200
ES 60/125 0,8 mm   100 25200
ES 60/125 1,0 mm   100 20400
ES 60/150 0,8 mm   100  
ES 60/175 0,8 mm   100  
ES 60/200 0,8 mm   100  
ES 60/225 0,8 mm   100  
ES 60/250 0,8 mm   100  
Łącznik krzyżowy 0,7mm   100 33600
Łącznik krzyżowy 0,8mm   100 33600
Łącznik wzdłużny
60/100 0,5mm
  50 10500
Łącznik poprzeczny
0,8mm
  60  
Wieszak obrotowy ze sprężyną   100 6300
Wieszak do poddaszy
180mm
  100 19200
Wieszak do poddaszy
270mm
  100 10000
Kątownik do profili UA 50   48  
Kątownik do profili UA 75   48  
Kątownik do profili UA 100   48  
Pręt mocujący 125   50  
Pręt mocujący 250   50  
Pręt mocujący 500   50  
Pręt mocujacy 750   50  
Pręt mocujący 1000   50  
Pręt mocujący1250   50  
Pręt mocujący 1500   50  
Śruba M8 do profili UA   48  
Profil kapeluszowy 3m   10 100
Profil V 2,6m   20  
Łącznik poprzeczny dwustronny KRAB   50  
Wieszak obrotowy z noniuszem   100  
Sprężyna do wieszaka dwuhakowego   100  
Wieszak bezpośredni do CD60   100
GLOBPLAST Sp. z o.o.
ul. Braci Kobylańskich 41
26-340 Drzewica

NIP: 768 182 67 26

„IRIS GLASS” Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Braci Kobylańskich 41
26-340 Drzewica

NIP: 745 184 63 69

Biuro, magazyn główny

Dąbrówka 8, 26-340 Drzewica
Dział sprzedaży krajowej

Marcin Maicki biuro@globplast.pltel. +48 571 326 640
Adam Reguła adam@globplast.pltel. +48 697 888 140
Mariusz Wierzbickimariusz@globplast.pltel. +48 789 076 276

Export

Karolina Ramus export@globplast.pltel. +48 798 818 087

Zarząd

Krzysztof Jurekkrzysztof@globplast.pltel. +48 697 777 957
Marek Kowalczykmarek@globplast.pltel. +48 606 807 055
Projekt i wykonanie

Projektowanie grafiki